Uuden Kana Collection varaston koeponnistustarjous

Kana Collection -tuotteet nyt ilman rahtia uuden varaston kunniaksi! Jeeee ❤️ 

Kana Collection -tuotteet ovat siirtyneet uuteen varastoon ja toimitukset sieltä alkaa ensi maanantaina. Ihan huippua! 

❤️❤️❤️❤️❤️ Tätä on syytä juhlia!

Näytetään tuotteet 1-16 / 16

Silko pinkki koiran pehmopanta
-15%

Silko pinkki koiran pehmopanta

Alkaen 18,44 21,70 €
Tartten Tilaa talutin
-15%

Tartten tilaa!! - talutin

Alkaen 16,95 19,95 €
Kana collar Tartten tilaa Siili Milla Paloniemi
-15%

Tartten tilaa!! -pehmopanta

Alkaen 20,35 23,95 €
Tartten tilaa!! Tuubi taluttimeen
-15%

Tartten tilaa!! Tuubi taluttimeen

16,90 € 19,95 €
Dimangi koiran panta pinkki Kana Collection
-15%

Dimangi koiran pinkki pehmopanta

Alkaen 23,07 27,15 €
Kana collection shine panta collar
-15%

Shine koiran pinkki pehmopanta

Alkaen 16,95 19,95 €
Kana Collection monitoimitalutin koiralle
-15%

Monitoimitalutin

Alkaen 19,93 23,45 €
Silko musta koiran pehmopanta
-15%

Silko musta koiran pehmopanta

Alkaen 18,44 21,70 €
Shine talutin Kana Collection turkoosi koiralle
-15%

Shine talutin

Alkaen 20,35 23,95 €
Dimangi koiran panta musta Kana Collection
-15%

Dimangi koiran musta pehmopanta

Alkaen 23,07 27,15 €
Dimangi koiran panta turkoosi Kana Collection
-15%

Dimangi koiran turkoosi pehmopanta

Alkaen 23,07 27,15 €
Hantaaki Kana Collection värit
-15%

Hantaaki talutin

27,83 € 32,75 €
Dimangi koiran panta lila Kana Collection
-15%

Dimangi koiran lila pehmopanta

Alkaen 23,07 27,15 €
Kana collection shine panta collar
-15%

Shine koiran lila pehmopanta

Alkaen 16,95 19,95 €
Kana collection shine panta collar
-15%

Shine koiran musta pehmopanta

Alkaen 16,95 19,95 €
Kana collection shine panta collar
-15%

Shine koiran turkoosi pehmopanta

Alkaen 16,95 19,95 €
Ostoskorisi on tyhjä

Toimitusehdot

Need tarnetingimused kehtivad alates 18.12.2018 .

Online pood

Cajadus / Niko Nordica Company Oü
Puiestee 1
61501 Elva

+358406685530
service.cajadus@gmail.com
cajadus.com
EE101900070

Kauplus müüb tooteid täiskasvanutele. Tootehinnad sisaldavad käibemaksu. Jätame endale õiguse muuta hindu ja tarnekulusid.

Kuidas tellida

Tooted tellitakse e-poest, kandes need ostukorvi ja makstes veebis makseteenuse eest ostukorvi sisu. Kogu klienditeavet käsitletakse konfidentsiaalselt. Tellimusega seoses taotletud kontaktteavet ei kasutata muuks kui tellimuse edastamiseks või sellega seoses tekkida võivate ebaselguste selgitamiseks, kui pole öeldud teisiti. Veebipoest tellides peate tutvuma ja järgima sel ajal kehtivaid tarnetingimusi.

Makse ja makseviisid

Makseteenused on PayTrail ja PayPal, mille kaudu maksevõimalusteks on arve, järelmaks, kaardimakse ja internetipanga maksed.Kassas teavet pakkudes nõustute makseteenuse pakkujate tingimustega. Klõpsates nuppu Osta“, nõustute Cajadus üldtingimustega.

Tellimuse ja makse kinnitus

Kui oleme teie tellimuse kätte saanud, saadame teile kohe e-postiga tellimuse kinnituse, mis näitab teie tellimuse üksikasju. Kontrollige alati tellimuse kinnituse sisu. Kui teil on küsimusi, võtke kohe ühendust meie klienditeenindusega. Kui peate klienditeenindusega ühendust võtma, salvestage tellimuse kinnitus. Klienditeenindusega tegeledes hoidke alati võimalik klient ja tellimisnumber saadaval. Kontrollige tellimuse kinnitusel alati, kas pakendi sisu vastab toodetele.

Meie klienditeenindusega saate ühendust võtta järgmise teabega:


Cajadus / Niko Nordica Company Oü
Puiestee 1
61501 Elva

+358406685530
service.cajadus@gmail.com
cajadus.com
EE101900070

Kohaletoimetamise viisid ja kulud

Postikulud sisaldavad postikulu ja pakendamist. Ostukorvis esitame tulevaste tarnekulude prognoosi vastavalt kasutatavale peamisele tarneviisile. Täpseid tarnekulusid näete pärast tellimuse jaoks soovitud makse- ja tarnemeetodite valimist. Kasutatavad kohaletoimetamisviisid sõltuvad ostukorvi sisust ja kogukaalust. Kassas pakutavate kättetoimetamisviiside hulgast saate valida endale kõige sobivama variandi, sel juhul esitatakse täpne kohaletoimetamise hind.

Tarne aeg

Meie kõige tavalisemad tarneajad Soome varieeruvad sõltuvalt tellimisest ja tarneviisist. Erandid tarneaja kalkulatsioonides on toodud juhul, kui ostukorvis pole laoseisu ja teatame viivituse korral ka viivitamatult pärast tellimist.

Me ei vastuta vääramatu jõu põhjustatud viivituste ega viivituste põhjustatud kaudsete ebamugavuste eest. Veebipood teatab oma veebisaidil erinevatest tarneaegadest.

Tagastusreeglid

Peruuttamisoikeus

Teillä on oikeus peruuttaa tämä sopimus 14 päivän kuluessa syytä ilmoittamatta. Peruuttamisen määräaika päättyy 14 päivän kuluttua siitä, kun viimeinen tavaraerä on vastaanotettu tai ladattavien tuotteiden kohdalla tilauksen vastaanottohetkestä.

Peruuttamisoikeuden käyttämiseksi teidän on ilmoitettava meille päätöksestänne peruuttaa sopimus yksiselitteisellä tavalla (esimerkiksi kirjeellä postitse tai sähköpostilla). Voitte käyttää myös tulostettavaa palautuslomakettamme, mutta sen käyttö ei ole pakollista.

Peruuttamisen määräajan noudattamiseksi riittää, että lähetätte ilmoituksenne peruuttamisoikeuden käytöstä ennen peruuttamisajan päättymistä.

Peruuttamisen vaikutukset

Jos peruutatte tämän sopimuksen, palautamme teille kaikki teiltä saamamme suoritukset, myös toimituskustannukset (paitsi lisäkustannuksia siitä, että olette valinnut tarjoamastamme edullisimmasta vakiotoimitustavasta poikkeavan toimitustavan), viivytyksettä ja joka tapauksessa viimeistään 14 päivän kuluttua peruuttamisilmoituksen saatuamme. Suoritamme palautuksen sillä maksutavalla, jota olette käyttänyt alkuperäisessä liiketoimessa, ellette ole nimenomaisesti suostunut muuhun, ja joka tapauksessa siten, että teille ei aiheudu suoritusten palauttamisesta kustannuksia.

Teidän on lähetettävä tavarat takaisin viivytyksettä ja viimeistään 14 päivän kuluttua peruuttamisilmoituksen tekemisestä. Määräaikaa on noudatettu, jos lähetätte tavarat takaisin ennen kyseisen 14 päivän määräajan päättymistä.

Olette vastuussa vain sellaisesta tavaroiden arvon alentumisesta, joka on seuraus- ta muusta kuin tavaroiden luonteen, ominaisuuksien ja toimivuuden toteamiseksi tarvittavasta käsittelystä.

Lunastamata pakk

Lunastamata jätmine pole sama asi kui tagasimaksmine või tühistamine. Lunastamata pakkide eest, mille kohta pole eraldi tühistamisteadet tehtud, võtame kohaletoimetamise kulud.

Veaotsing

Kui toode on veo ajal kadunud või kahjustatud või ei vasta muul viisil teie tellimusele, peate veast teatama 14 päeva jooksul kirjalikult taganemisõiguses ja tagastamispoliitikas nimetatud aadressil või helistades kontaktteabes nimetatud telefoninumbril. Kui pakk on transiidi ajal selgelt kahjustatud, peate viivitamatult esitama kaebuse teie valitud laevandusettevõttele.